Ryžové hviezdičky 2 kg
Ľahká bezlepková alternatíva k klasickým cestovinám, ktorá vás poteší jemnou chuťou a ľahkou stráviteľnosťou. Ryžové hviezdičky v 2 kg balení sú vyrobené z čerstvo mletého ryže najvyššej kvality a sú ideálne ako zahusťovadlo do polievok, príloha k hlavným jedlám alebo základ pre zapekané jedlá. Vďaka väčšiemu baleniu sú ideálne pre školské jedálne, nemocnice, reštaurácie a iné stravovacie zariadenia, kde je potrebná chutná a bezlepková alternatíva do denného menu.
| Energetická hodnota | 1 481 kJ/353,9 kcal |
|---|---|
| Tuky | 0,2 g |
| z toho nasýtené kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 85 g |
| z toho cukry | 2,2 g |
| Bielkoviny | 3 g |
| Soľ | 0,63 g |
| Ostatné |
| Distribútor | AG FOODS Group a. s., Škrobárenská 506/2, 617 00 Brno, Česká republika |
|---|---|
| Trvanlivosť (mesiacov) | |
| Obsah výrobku |