Sirupy

Koncentráty s vysokým podielom ovocnej a zeleninovej zložky na prípravu štiav či domácich limonád. Kvalitné a prírodné suroviny zaručujú najvyššiu kvalitu našich štiav a koncentrátov. Vynikajúce a chutné nápoje získate zmiešaním s perlivou aj neperlivou vodou, s možnosťou prípravy do studenej aj horúcej vody. Radu Biogena for Lemonade na leto a Biogena for Lemonade Winter na zimu sú v poctivých originálnych fľašiach, ktoré urobia radosť. Ďalej máme rad koncentrátov s vysokým podielom ovocnej zložky Biogena Fruity Garden a štandardné sirupy Fruity Garden. Koncentráty na prípravu 100% šťavy nájdete pod označením Biogena Fruity Garden Pure. Bez konzervačných látok, umelých sladidiel, umelých farbív. V ponuke nájdete tradičné i netradičné receptúry s bylinkami, sirupy sladené cukrom, bez cukru aj s umelým sladidlom.
Zobrazené 24 produktov z celkom 24
Biogena for Lemonade Strawberry 1l
Nápojový koncentrát s cukrom a sladidlom s prídavkom jahodovej šťavy s príchuťou jahoda, obsah ovocnej šťavy min.0,1%. Bez konzervačných látok.
1 l
12,00 €
Biogena for Lemonade Elderberry with Lemon 1l
Nápojový koncentrát s jablkovou šťavou a s prídavkom šťavy z citróna a bazy čiernej, obsah ovocnej šťavy min. 50%. Bez konzervačných látok a sladidiel.
1 l
12,00 €
Biogena for Lemonade Grapefruit 1l
Nápojový koncentrát s jablkovou šťavou a s prídavkom grapefruitovej šťavy, obsah ovocnej šťavy min. 50%. Bez konzervačných látok a sladidiel.
1 l
12,00 €
Biogena for Lemonade Cucumber 1l
Nápojový koncentrát s cukrom a sladidlom s príchuťou uhorky, obsah ovocnej šťavy min. 10%. Bez konzervačných látok.
1 l
12,00 €
Biogena for Lemonade Ginger & Lemon & Honey flavour 1l
Nápojový koncentrát so šťavou z citróna (20%) a jablka (10%). Bez konzervačných látok a sladidiel.
1 l
9,80 €
Biogena for Lemonade Winter Orange & Clove 1l
Nápojový koncentrát s pomarančovou šťavou (30%) a extraktom z klinčekov (0,2%). Bez konzervačných látok a sladidiel.
1 l
12,00 €
Biogena for Lemonade Winter Pear & Caramel flavour 1l
Nápojový koncentrát s príchuťou hrušky a karamelu, obsah hruškovej šťavy min. 20%. Bez konzervačných látok a sladidiel.
1 l
9,80 €
Fruity Graden s príchuťou Jablko 1L
Jablčný nápojový koncentrát, obsah jablčnej šťavy min. 50%. Bez konzervačných látok a sladidiel.
1 l
12,00 €
Fruity Garden s príchuťou Citron 1L
Nápojový koncentrát s jablkovou šťavou a s prídavkom citrónovej šťavy, obsah ovocnej šťavy min. 50%. Bez konzervačných látok a sladidiel.
1 l
8,20 €
Fruity Garden s príchuťou Pomaranč 1 l
Nápojový koncentrát s jablkovou šťavou a s prídavkom šťavy z pomarančov, obsah ovocnej šťavy min. 50%. Bez konzervačných látok a sladidiel.
1 l
8,20 €
Fruity Garden s príchuťou Mango 1 l
Nápojový koncentrát s jablkovou šťavou a s prídavkom šťavy z manga, obsah ovocnej šťavy min. 50%. Bez konzervačných látok a sladidiel.
1 l
8,20 €
Fruity Garden s príchuťou Tropic 1 l
Nápojový koncentrát s jablkovou šťavou a s prídavkom šťavy z manga a ananásu, obsah ovocnej šťavy min. 50%. Bez konzervačných látok a sladidiel.
1 l
8,20 €
Fruity Garden s príchuťou Cola 1 l
Nápojový koncentrát s jablkovou šťavou s príchuťou cola, obsah ovocnej šťavy min. 50%. Bez konzervačných látok a sladidiel.
1 l
8,20 €
Fruity Garden s príchuťou Bazy čiernej s citrónom 1L
Nápojový koncentrát s jablkovou šťavou a s prídavkom šťavy z citróna a bazy čiernej, obsah ovocnej šťavy min. 50%. Bez konzervačných látok a sladidiel.
1 l
8,20 €
Fruity Garden s príchuťou Čiernej ríbezle 1L
Nápojový koncentrát s jablkovou šťavou a s prídavkom šťavy z čiernych ríbezlí, obsah ovocnej šťavy min. 50%. Bez konzervačných látok a sladidiel.
1 l
8,20 €
Fruity Garden s príchuťou Kiwi 1L
Nápojový koncentrát s jablkovou šťavou a s prídavkom šťavy z kiwi, obsah ovocnej šťavy min. 50%. Bez konzervačných látok a sladidiel.
1 l
8,20 €
Fruity Garden s príchuťou Grapefruit 1 L
Nápojový koncentrát s jablkovou šťavou a s prídavkom grapefruitovej šťavy, obsah ovocnej šťavy min. 50%. Bez konzervačných látok a sladidiel.
1 l
8,20 €
Biogena koncentrát Mandarinka & Zázvor 1L
Nápojový koncentrát s cukrom a sladidlom s príchuťou zázvoru a mandarínky, obsah ovocnej šťavy min. 10%. Bez konzervačných látok.
1 l
6,20 €
Biogena koncentrát Mäta & Citrón 1L
Nápojový koncentrát s cukrom a sladidlom s príchuťou mäty a citrónu, obsah ovocnej šťavy min. 10%. Bez konzervačných látok.
1 l
6,20 €
Biogena koncentrát Slivka & Noni 1L
Nápojový koncentrát s cukrom a sladidlom s príchuťou slivky a noni, obsah ovocnej šťavy min. 10%. Bez konzervačných látok.
1 l
6,20 €
Biogena koncentrát Aloe Vera & Ostružina 1L
Nápojový koncentrát s cukrom a sladidlom s príchuťou aloe vera a ostružina, obsah ovocnej šťavy min. 10%. Bez konzervačných látok.
1 l
6,20 €
Biogena koncentrát Marhuľa & Camu camu 1L
Nápojový koncentrát s cukrom a sladidlom s príchuťou marhule a camu camu, obsah ovocnej šťavy min. 10%. Bez konzervačných látok.
1 l
6,20 €
Happy Garden soft s príchuťou mandarínka
Nápojový koncentrát s fruktózou a sladidlom s príchuťou mandarínky.
1 l
6,40 €
Happy Garden soft s príchuťou višňa
Nápojový koncentrát s fruktózou a sladidlom s príchuťou višňa.
1 l
6,40 €