Honey rings 375 g
Medové krúžky plné chuti
Medové krúžky sú skvelou voľbou pre chutné raňajky. Chrumkavé, voňavé a teraz so zníženým obsahom cukrov potešia celú rodinu. Najlepšie chutia s mliekom, jogurtom alebo čerstvým ovocím. Ideálny začiatok dňa pre milovníkov cereálií a medu všetkých vekových kategórií.
| Energetická hodnota | 1 495 kJ/357,2 kcal |
|---|---|
| Tuky | 3 g |
| z toho nasýtené kyseliny | 0,5 g |
| Sacharidy | 71 g |
| z toho cukry | 27 g |
| Bielkoviny | 7,7 g |
| Soľ | 0,44 g |
| Ostatné |
| alergén 1 – obsahuje | Obilniny obsahujúce lepok (pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo ich odrody) |
|---|---|
| alergén 5 – stopové množství | arašidy (podzemnica olejná) |
| alergén 6 – stopové množství | sója (sójové bôby) |
| alergén 7 – stopové množství | mlieko |
| alergén 8 – stopové množství | škrupinové plody (mandle, lieskové orechy, vlašské orechy, kešu orechy, pekanové orechy, para orechy, pistácie, makadamové orechy) |
| Výrobca | BONAVITA, spol. s r.o., Hlavní 32, 251 63 Kunice - Vidovice, Česká republika |
|---|---|
| Trvanlivosť (mesiacov) |