Agiberia Sun Fruitmix in jelly 3x123 g
Pestrá zmes ovocia obalená jemným želé ponúka ľahkú a osviežujúcu sladkú desiatu. Agiberia Sun Fruitmix v želé kombinuje rôzne druhy ovocia do praktického dezertu, ktorý vás poteší svojou sviežosťou a príjemnou konzistenciou. Je vhodný na domáce občerstvenie, školské desiaty, cestovanie a ako rýchly dezert počas dňa. Môže sa používať aj v hotelových raňajkových bufetoch, školských jedálňach, nemocniciach, stravovacích službách a iných stravovacích zariadeniach, kde je dôležitá jednoduchosť servírovania a konzistentná kvalita. Praktická ovocná voľba, ktorú si môžete vychutnať kedykoľvek počas roka.
O značke Agiberia
| Energetická hodnota | 340 kJ/81,2 kcal |
|---|---|
| Tuky | 0,44 g |
| z toho nasýtené kyseliny | 0,02 g |
| Sacharidy | 19 g |
| z toho cukry | 18 g |
| Bielkoviny | 0,44 g |
| Soľ | 0,15 g |
| Ostatné |
| Výrobca | AG FOODS Group a. s., Škrobárenská 506/2, 617 00 Brno, Česká republika |
|---|---|
| Príchuť | |
| Trvanlivosť (mesiacov) |