AGIBERIA for shake s príchuťou pistácie 100 g
Tento instantný pistáciový mliečny kokteil AGIBERIA pre kokteily ponúka rýchly a zábavný spôsob, ako rozšíriť ponuku obľúbených nápojov o atraktívnu voľbu pre deti i dospelých. Ľahko sa pripravuje z malého množstva zmesi a mlieka a môže sa podávať studený alebo teplý v závislosti od ročného obdobia a vášho podnikania. AGIBERIA for shake s príchuťou pistácie je ideálny pre kaviarne, letné záhrady, školské jedálne a domácnosti, kde bude slúžiť ako obľúbený mliečny kokteil na každodenné potešenie.
O značke Agiberia
| Energetická hodnota | 1 600 kJ/382,3 kcal |
|---|---|
| Tuky | g |
| z toho nasýtené kyseliny | g |
| Sacharidy | 95 g |
| z toho cukry | 6,6 g |
| Bielkoviny | 0,2 g |
| Soľ | 0,1 g |
| Ostatné |
| alergén 7 – stopové množství | mlieko |
|---|
| Výrobca | AG FOODS Group a. s., Škrobárenská 506/2, 617 00 Brno, Česká republika |
|---|---|
| Trvanlivosť (mesiacov) |